RETARGETING ADS

تبلیغات ریتارگتینگ

فروش چند‌برابری با استفاده از تبلیغات ریتارگتینگ

تبلیغات ریتارگتینگ تاثیر‌گذارترین روش در تبلیغات آنلاین است.

تحقیقات نشان می‌دهد که حدود 97 درصد از افرادی که برای اولین بار از وب‌سایت شما بازدید می‌‌کنند، بدون انجام اقدام خاصی، از آن خارج می‌شوند و برای همیشه از دست می‌روند. شما با تبلیغات ریتارگتینگ می‌توانید آن دسته از بازدیدکنندگان وب‌سایت را که در گذشته به هر شکلی به محصولات و خدمات شما توجه یا علاقه نشان داده‌اند، دوباره به بازگشت به وب‌سایت و خرید محصولات و استفاده از خدمات خود ترغیب کنید.

مزایای تبلیغات ریتارگتینگ گوگل

افزایش نرخ تبدیل

با تبلیغات ریتارگت می‌توانید نرخ تبدیل (Conversion Rate) را تا حدود 70% افزایش دهید. چرا که در این روش دقیقاً مخاطبین سایت شما یا مشتری بالقوه شما هدف قرار داده می‌شوند و با ارائه پیشنهاد مناسب می‌توانید توجه کاربران را جلب کنید.

افزایش آگاهی از برند

تبلیغات ریتارگت فقط و فقط به کاربرانی نمایش داده می‌شود که حداقل یک بار با برند شما درگیر شده‌اند و از سایت شما بازدید کرده‌اند. این موضوع، باعث ماندگار شدن برند شما در ذهن مخاطبان و افزایش اعتماد کاربران به برند شما می‌شود.

افزایش نرخ کلیک (CTR)

آمار و ارقام نشان می‌دهد که میانگین نرخ کلیک تبلیغات ریتارگتینگ تقریباً 10 برابر تبلیغات معمولی است؛ چرا که کاربران به دلیل آشنایی با برند شما به تبلیغات ریتارگتینگ شما هم توجه بیشتری نشان می‌دهند.

تعرفه تبلیغات گوگل ادز

5 تا 10 میلیون تومان

هزینه مدیریت، چیدمان و بهینه سازی اکانت  23 درصد از هر دوره شارژ است. 

10 تا 20 میلیون تومان

هزینه مدیریت، چیدمان و بهینه سازی اکانت  20 درصد از هر دوره شارژ است. 

بالای 20 میلیون

هزینه مدیریت، چیدمان و بهینه سازی اکانت  18 درصد از هر دوره شارژ است. 

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

با پر کردن فرم زیر، کارشناسان ما در اولین فرصت برای مشاوره رایگان با شما تماس می گیرند

کسب‌وکارهایی که با ZPA اوج گرفتند

سوالات متداول

هزینه تبلیغات در گوگل کاملا منعطف بوده و شما میتوانید به میزان دلخواه اکانت خود را شارژ کنید.

هزینه هر کلیک با توجه به نوع کمپین و آکشن و رقابت تعیین می‌شود ولی به صورت کلی هزینه هر کلیک میتواند از 0.01 لیر تا چند لیر باشد.

تبلیغات شما در یوتوب، شبکه دیسپلی گوگل(Google Display Network)، دیسکاوری گوگل، جیمیل و همچنین در نتایج جست‌و‎‌جوی گوگل نشان داده می‌شوند.

تبلیغات شما بلافاصله بعد از ساخت اکانت و چیدمان کمپین ها در نتایج جست و جو نمایش داده می شود

تمامی مواردی که برای گرفتن بهترین نتیجه از تبلیغات نیاز است توسط کارشناسان ZPA روی اکانت شما پیاده سازی خواهد شد

برای چیدمان این نوع تبلیغات باید لیست هایی تحت عنوان Audience list ساخته شود که این کار به صورت کامل توسط کاشناسان ZPA برای شما انجام می‌شود.

بله شما میتوانید ساعات فعال بودن و همچنین روزهای فعال بودن را در این نوع تبلیغات تعیین کنید و تبلیغات شما در بقیه ساعات نمایش نخواهد گرفت.

خیر، متاسفانه با توجه به تحریم ها امکان فعال کردن تبلیغات روی دامنه ir. وجود ندارد و باید دامنه ای غیر از ir. تهیه کرده و سایت خود را روی آن دامنه park کنید تا بتوانید از تبلیغات گوگل استفاده کنید.

خیر، نمایش تبلیغات در گوگل رایگان بوده و شما فقط به ازای کلیک هایی که روی تبلیغات شما می شود هزینه پرداخت می کنید.